Brafitting – filozofia świadomych kobiet

8 marca 2017r. uczennice z kl.2 TT  odwiedziła  pani  Barbara Grzelak-Wężowska (Prezes Stowarzyszenia Polskiego Brafittingu). Spotkanie odbyło się w ramach programu profilaktyki, zawierało treści związane z pielęgnacją i zdrowiem piersi.

CO TO JEST BRAFITTING ?

To dopasowanie idealnej bielizny do każdej kobiecej figury. Jest to podstawowa wiedza, jaką powinna posiadać każda kobieta.

Uczennice dowiedziały się:

– jak prawidłowo dobrać bieliznę

– jakie są najczęstsze błędy przy dobieraniu bielizny

– jak wygląda poprawny dekolt

– dlaczego brafitting jest tak bardzo ważny.

Brafitting to ukłon w stronę kobiecości, prawdziwa radość z noszenia bielizny, odkrywanie na nowo swojej figury. Dobrze dobrana bielizna poprawia proporcję sylwetki i sprawia, że czujemy się bardziej pewnie i kobieco.

Organizatorem spotkania była pedagog Marzena Siwiec