Informujemy, że wyniki rekrutacji uczniów do Zespołu Szkół nr 1 im. Mieszka I w Stargardzie na rok szkolny 2016/2017 wywieszone zostaną w holu szkoły w dniu 06.07.2016 r. o godz. 14:00

Drogi Gimnazjalisto!

„Kto się kształci technicznie, ten może być spokojny o swoją przyszłość”

Przed Tobą bardzo ważny moment, kiedy to będziesz musiał podjąć decyzję o dalszych losach swojej edukacji.
Oddajemy do Twoich rąk nasz informator z przekonaniem, że podobnie jak Twoim starszym koleżankom i kolegom w latach ubiegłych, również i Tobie pomoże on przejść proces rekrutacji do szkoły ponadgimnazjalnej bez kłopotów i zbytecznego stresu. Nasz informator pokaże Ci pełną ofertę edukacyjną Naszej Szkoły.
Masz jeszcze sporo czasu, więc przemyśl dokładnie, które oddziały Naszej Szkoły są dla Ciebie interesujące.
Życzymy Ci, drogi Gimnazjalisto, trafnych decyzji i dostania się do wymarzonej szkoły – z nadzieją, że wybór dokonany przez Ciebie padnie na Zespół Szkół nr 1, szkołę oferującą kształcenie w zawodach z przyszłością :)

ulotka

Dokumenty rekrutacyjne

podanie

ZASADY REKRUTACJI UCZNIÓW do Zespołu Szkół nr 1 im. Mieszka I w Stargardzie w roku szkolnym 2016/2017
Zarządzenie nr nr_18_2016_ZKO w sprawie przyjmowania uczniów i słuchaczy do publicznych szkół ponadgimnazjalnych i szkół policealnych na rok szkolny 2016/2017.

W roku szkolnym 2016/17 rekrutacja dotyczy następujących szkół/klas

Technikum Zawodowe nr 1 nowy kierunek