Harmonogram zajęć dodatkowych w roku szkolnym 2015/2016

 

JĘZYK POLSKI

Nazwisko i imię nauczyciela

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

Białas Anna Fakultety Czwartek 14.35-15.35
Kwiatkowska Renata Zajęcia wyrównawcze (p-p)

Fakultety dla maturzystów

Poniedziałek 8.45-9.35

Piątek 14.00-15.00

Sawicka Anita Konsultacje Poniedziałek 11.30-12.15
Stramek Bożena Koło polonistyczne Poniedziałek 14.50-15.30
Szczepaniuk Anita Konsultacje Wtorek 8.45-9.40
Szwacińska Magdalena Fakultet maturalny Piątek 14.45-15.35
Wieczorkiewicz Katarzyna Rozwijanie kompetencji czytelniczych Poniedziałek 8.00-8.50

oraz wg harmonogramu spotkań z twórcami kultury

JĘZYK ANGIELSKI

Nazwisko i imię

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

Chachuła Anna Fakultety dla maturzystów Poniedziałek 13.05-13.55
Magiera Aleksandra Fakultety dla maturzystów Środa 12.15-13.10
Mazurek Genowefa Fakultety dla maturzystów Poniedziałek 8.00-9.00
Myszkowska Agnieszka Fakultety dla maturzystów Środa 14.00-14.45 co 2 tyg.
Szczepaniak Aneta Konsultacje Piątek 7.45-8.45
Wilk Małgorzata Fakultety dla maturzystów Czwartek 14.45

JĘZYK NIEMIECKI

Nazwisko i imię

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

Dubis Anna Fakultety dla maturzystów Środa 14.45-15.45
Kłyszejko Agnieszka Zajęcia wyrównawcze (p-p)

Fakultety dla maturzystów

Środa 8.50-9.35

Środa 11.30-12.15

Krupa-Dubij Magdalena Konsultacje Poniedziałek 13.55
Rohde Sylwia Fakultety dla maturzystów Poniedziałek 10.15-11.15
Wojewoda-Jagielska Bogumiła Konsultacje dla maturzystów Środa 11.15-12.15

MATEMATYKA

Nazwisko i imię

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

Alabrudzińska Agnieszka Zajęcia wyrównawcze Wtorek 14.50-15.35

Środa 13.55-14.40 kl. ITMU

Komow Marzena Zajęcia dla kl. 4TH i 4 TDL Czwartek i piątek

HISTORIA, WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE, HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO

Nazwisko i imię

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

Antczak Iwona Zajęcia konsultacyjno-wyrównawcze Czwartek 14.50-15.35
Drobik Magdalena Zajęcia konsultacyjno-wyrównawcze Środa 14.00-15.00
Maciejko Agnieszka Zajęcia konsultacyjno-wyrównawcze Środa 14.00-15.00

BIOLOGIA

Nazwisko i imię

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

Ziółkowska – Buko Marzena Zajęcia wyrównawcze

Fakultety dla maturzystów

Wtorek 14.00-14.45

CHEMIA

Nazwisko i imię

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

Głowacka Katarzyna Fakultety Czwartek 14.45

FIZYKA

Nazwisko i imię

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

Bożek Mirosława Fakultety Piątek 8.00-8.45

GEOGRAFIA

Nazwisko i imię

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

Górska Anna Fakultety Poniedziałek 14.50

PRZEDMIOTY ZAWODOWE

Nazwisko i imię

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

Bartosik Krzysztof Zajęcia wyrównawcze; Przygotowanie

do egzaminów

Piątek 14.00-15.00
Robert Białas Zajęcia wyrównawcze. Przygotowanie do egzaminu zawodowego Wtorek 15.40-16.40 oraz wg potrzeb
Burda Tadeusz Zajęcia wyrównawcze Poniedziałek 15.45-16.45
Jabłoński Karol Zajęcia wyrównawcze Środa 8.30-9.30 lub Czwartek 14.50-15.50
Kukuła Władysław Przygotowanie do egzaminów Wtorek 14.45-15.45 co 2 tydzień
Magdziarek Wojciech Zajęcia wyrównawcze

Przygotowanie do egzaminów

Czwartek 14.45-15.35
Rączka Magdalena Zajęcia wyrównawcze z przedmiotów elekt. i maszyn/przygotowanie do kwalifikacji E07 Wtorek 8.00-9.35

oraz wg potrzeb

Sowa Marcin Zajęcia wyrównawcze/Przygotowanie do egzaminu zawodowego Środa 10.30-11.15
Wawrzyniak Wojciech Zajęcia wyrównawcze/Przygotowanie do egzaminu zawodowego Czwartek 15.40-16.25
Wiśniewska Brygida Przygotowanie zawodowe Poniedziałek 14.00-15.00

KOŁA ZAINTERESOWAŃ

Nazwisko i imię

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

Aniśko Krystyna Koło Promocji Zdrowia Wtorek 14.30
Bodnar Adam Koło fotograficzno-informatyczne Poniedziałek 15.40-17.40 co 2 tyg.
Grzelak Arkadiusz Koło religijne Sobota 14.00 -15.30
Iwaniec Jarosław Koło religijne Środa 14.00-15.00
Leśniewski Tadeusz Turystyka rowerowa
Myszkowska Agnieszka Szkolny Klub Wolontariusza Środa 14.00-14.45 co 2 tydzień
Pacuk Aneta Projekt edukacyjny z turystyki Czwartek 7.30
Wieczorek Magdalena Szkolne koło krajoznawczo-turystyczne sobota, wg kalendarza imprez
Więzowska Joanna Zajęcia efektywnego uczenia się Wtorek 8.00-8.45 i 15.45-16.25
Zalewska Irena Koło Miłośników Książki Czwartek, wg zaplanowanych przedsięwzięć
Ziętkowska Elżbieta Koło biblijne Czwartek11.15-11.35

ZAJĘCIA SPORTOWE

Nazwisko i imię

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

Borowski Marian Koszykówka dziewcząt Czwartek 15.35-16.45
Dyczko Agnieszka Tenis stołowy Wtorek 14.45-15.45
Kiełtyka Piotr Piłka siatkowa chłopców Piątek 14.00-14.45
Kozyrska Natalia Tenis stołowy Wtorek 14.45-15.45
Saków Małgorzata Piłka siatkowa Poniedziałek 8.00-8.45
Stencel Dorota Piłka siatkowa dla dziewcząt Poniedziałek 14.00
Tomasz Szymczak Koszykówka chłopców Czwartek 14.50 -15.35

PEDAGODZY

Nazwisko i imię

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

Gargas Janina Wsparcie psychologiczno pedagogiczne Wtorek 8.00-9.00
Siwiec Marzena Wsparcie psychologiczno pedagogiczne Czwartek 8.00-9.00